Умови купівлі

СТОВІДСОТКОВА ОПЛАТА ВАРТОСТІ КВАРТИРИ

Великий вибір доступних для купівлі квартир від забудовника представлено у відділі продажу ЖК «Montreal House» (одно-, дво- і трикімнатні варіанти).

Найвимогливішим покупцям пропонують пентхауси з власними відкритими терасами.

Високоякісні сертифіковані матеріали, сучасна архітектура, передові технології й інноваційні рішення — це новий еталон сучасного житла бізнес-класу в центрі Києва.

Пішки можна дійти до двох станцій метро — «Палац ”Україна”» й «Олімпійська». На відстані декількох хвилин їзди на авто розташовані ділові, культурні, розважальні й освітні об'єкти Києва. Квартира в ЖК «Montreal House» — можливість поєднати проживання у центрі Києва із затишком і спокоєм закритого кварталу в стилістиці канадського міста. Для зручності мешканців житлового комплексу — підземний паркінг, дитячий садок, просторе респектабельне лобі, тераси для відпочинку та дозвілля на верхніх рівнях будинку.

Менеджери відділу продажу допоможуть підібрати варіант житла, що зацікавить Вас найбільше.

КУПІВЛЯ КВАРТИРИ НА ВИПЛАТ

У ЖК «Montreal House» запропоновано великий вибір просторих квартир бізнес-класу.

Компанія-забудовник надає можливість оформити розстрочку на придбання житла в ультрасучасній новобудові у центрі Києва. Наш відділ продажу підбере для Вас оптимальні умови і строки.

Купівля квартири у центрі Києва на виплат у ЖК «Montreal House» — це найбільш комфортні та вигідні умови оплати. Перший внесок становитиме лише 30% від вартості вибраної квартири.

Ваше нове житло у центрі Києва буде зведено із сертифікованих матеріалів високої якості. Утеплення сучасними негорючими мінераловатними плитами гарантує пожежобезпеку. Ультрасучасні вікна не тільки створять гарний зовнішній вигляд, але й забезпечать тепло- і шумоізоляцію.

Виберіть свою майбутню квартиру в ЖК «Montreal» у центрі Києва, а менеджери відділу продажу запропонують найбільш комфортні умови для оформлення розстрочки від забудовника.

alt

Архiтектурна естетика, що вiдображає атмосферу
сучасного мiста

Комфорт, спадкоємність традицій
та інноваційність рішень

Записатися на консультацію

5 xв. вiд ст. м. «Олiмпiйська»

як доїхати до відділу продажу