Інші Розділи

Про комплекс

На Вас чекає нова квартира у ЖК «Монреаль»!

2 cекції

20 поверхів

2-рiвневий паркiнг


Справжня чарівність столиці у ЖК «Монреаль»

ЖК «Montreal» — нова якість життя в центрі Києва, що дозволяє поєднати переваги проживання в найрозвиненішому районі мегаполіса з комфортом тихого сучасного міського кварталу преміального житла.

Архітектурна естетика кварталу ЖК «Монреаль» створює атмосферу канадського міста, що поєднує динамізм і комфорт.

Початок робіт:

Лютий 2019 року

ЖК «Монреаль» — мрія, що здійснюється

ЖК «Монреаль» інтегровано в розвинену інфраструктуру столиці. В центр ділового, культурного та спортивного життя Києва.

У МІСТІ, ЩО НЕ СПИТЬ

ЖК «Монреаль» знаходиться в оточенні великої кількості ресторанів, зовсім поруч із найпопулярнішими столичними торговельно-розважальними центрами, а також із відомими концертними майданчиками. Поблизу розташовані гірськолижний спорткомплекс і декілька фітнес-клубів.

УСЕ ВАЖЛИВЕ ПОРУЧ

Комплекс розташований поблизу найважливіших інфраструктурних об'єктів, необхідних сучасній людині для комфортного проживання: найбільших державних і приватних медичних центрів, шкіл, гімназій і ліцею, а також двох національних університетів. Неподалік — відділення багатьох рейтингових банків, супермаркети, які мають найбільші мережі, та популярні київські ринки.

ДОЗВІЛЛЯ, ЯКЕ ВАМ ДО ДУШІ

Комплекс розташований поруч із найцікавішими визначними пам'ятками української столиці. Усього кілька хвилин до Національного палацу мистецтв «Україна» та головної спортивної арени країни – НСК «Олімпійський».
Пішки можна дійти до костелу святого Миколая, Київського планетарію, Національного театру оперети, а також до безлічі музеїв, парків і скверів.

На Вас чекає нова квартира в ЖК «Монрeаль»!

ЖК «Montreal» — нова якість життя, яка надає можливість поєднати переваги проживання в найрозвиненішому районі мегаполіса з комфортом тихого сучасного міського кварталу преміального житла. Архітектурна естетика кварталу ЖК «Монреаль» втілить у центрі Києва атмосферу канадського міста, що поєднує динамізм і комфорт. ЖК «Монреаль» розташувався в затишному куточку одного з найбільш комфортних і розвинених районів столиці, який впритул прилягає до центральної ділової та культурної частини міста. Водночас житловий комплекс «Монреаль» знаходиться осторонь гамірних міських проспектів і місць масового скупчення людей. Покинувши апартаменти в тихому кварталі, його житель може за лічені хвилини добратися до однієї з найближчих станцій метрополітену — «Палац “Україна”» або «Олімпійська». Зовсім поруч знаходяться головний концертний майданчик країни та головна спортивна арена. За кілька хвилин їзди на автомобілі можна дістатися до найбільших ТРЦ і бізнес-центрів столиці, кращих ресторанів і розважальних закладів міста, провідних театрів і навчальних закладів, великих паркових зон. Крім розвинутої інфраструктури району, де розташований ЖК «Монреаль», компанія-забудовник пропонує його майбутнім жителям власний підземний паркінг та дитячий садок. Це забезпечить комфорт і гарантує безпеку вашим близьким. ЖК «Монреаль» — новий еталон якості житла бізнес-класу в центрі міста в Голосіївському районі. Будівництвом займається компанія з унікальним досвідом, що орієнтується у будівництві на передові стандарти якості. Поверхи будинків нового житлового комплексу «Montreal» - втілення новітніх рішень у сфері будівництва із застосуванням матеріалів і технологій, що мають сертифікати міжнародного зразка. Використання натуральних матеріалів під час будівництва та внутрішнього оздоблення (камінь, скло і метал) забезпечить екологічність та енергоефективність вашої нової квартири в ЖК «Монреаль» в центрі Києва. Дизайнерські та технологічні рішення під час проектування будинку й території житлового комплексу представляють найактуальніші світові урбаністичні архітектурні тренди. Доступний широкий вибір квартир з урахуванням будь-яких фінансових можливостей майбутнього власника апартаментів у преміальному ЖК бізнес-класу «Монреаль». Найвимогливішим покупцям пропонують просторі пентхауси. Закрита територія кварталу дозволить його жителям одночасно насолоджуватися спокоєм і користуватися всіма перевагами проживання в мегаполісі.