Розумний будинок

Montreal House — инновации и технологии в масштабах всего дома
Замовити дзвінок

Наш телефон +(044)390 99 92
Інші Розділи

Montreal House — больше чем технологии

У ЖК «Montreal House» є ексклюзивна для бізнес-нерухомості опція управління комфортом - «розумний будинок» і «розумна ванна кімната». Кілька кліків в настройках мобільного додатка - і сенсори інтелектуальної системи забезпечать комфорт і безпеку домочадців.

Технологія «розумний дім»

«Розумний будинок» - це безпека: фіксація того, що відбувається в квартирі під час вашої відсутності, автоматична відправка сигналів тривоги власнику апартаментів або службі охорони в разі несанкціонованого вторгнення в житло.

Управління кліматом

Добовий цикл мікроклімату кожного приміщення квартири налаштовується індивідуально: температура і провітрювання, запуск електроприладів і регулювання енергоспоживання під час вашої відсутності, прогрів приміщень перед приходом додому. «Розумна ванна кімната» зустріне господарів освітленій і прогрітій, а потім сама вимкне світло і провітриться.

Система «розумна ванна кімната»

озволяет не тільки автоматизувати процес захисту від протікання (повідомлення на смартфон власника апартаментів і в диспетчерську керуючої компанії), але і налаштувати комфорт у ванній - зі смартфона поставити задачу техніці наповнити ванну, включити музику і улюблений аудіотрек - романтична обстановка чекає вашого приходу.

Ви зможете замовити різноманітні послуги і сервіси

від наших перевірених партнерів в будь-який зручний для вас час.

Замовлення продуктів

Доставка квітів

Мийка авто

Замовлення хімчистки

Вигул собак

Заправка авто

Замовлення продуктів і їжі, каршерінг, мийка або заправка авто - тепер в будь-який зручний для вас час.
Паркинг в доме