Інші Розділи

Станьте частиною комьюніті комплексу

Оплата

ЖК Montreal House – колекція розкішних квартир для справжніх поціновувачів респектабельного житла. Великий вибір 1-, 2-, 3-кімнатних авторських планувань дозволить підібрати квартиру, враховуючи всі ваші побажання.

Будівництво комплексу здійснюється з урахуванням всіх сучасних норм і вимог, що гарантує високу якість і професіоналізм в реалізації проекту. При повній 100% -й оплаті передбачені вигідні пропозиції від забудовника. Запрошуємо до відділу продажів для особистого ознайомлення з усіма дозвільними документами та умовами придбання.

Розстрочка

Нерухомість в центрі Києва – це найкращі інвестиції, таке житло завжди в ціні. Розстрочка від забудовника – оптимальний варіант, якщо ви вирішили придбати житло просто зараз, але не маєте повної суми або хочете розподілити наявний бюджет.

Вигідна розстрочка від забудовника без переплат з першим внеском від 30% з терміном виплати до введення будинку в експлуатацію.

Процес оформлення розстрочки займає мінімум часу, при собі достатньо мати паспорт та ідентифікаційний код. Персональний консультант розрахує індивідуальний графік виплат, який буде зручний саме вам. Всі деталі за номером телефону  +38 (044) 344 06 95

Кредит

Придбати житло у ЖК Montreal House можна по програмі партнерського кредиту. Ви можете обрати тривалий термін кредитування відповідно до своїх потреб.

Швидке оформлення, мінімальний пакет документів, повний супровід угоди персональним консультантом. Передбачене дострокове погашення.

alt

Архiтектурна естетика, що вiдображає атмосферу
сучасного мiста

Комфорт, спадкоємність традицій
та інноваційність рішень