Отримати інформацію по розтермінуванню дуже просто

01

ПростіУмови

Для зручності та комфорту наших клієнтів, ми створили зручний інструмент — чат-бот у месенджері Telegram, який відповідає на фінансові питання щодо розтермінування! Щоб скористатися послугами бота, потрібно пройти верифікацію за номером телефону. Окрім основних функцій, за запитом користувача, чат-бот також може згенерувати рахунок для оплати.

image
02

СкористайсяЧат-Ботом

Що вміє БОТ:

@ANB_OFFICIAL_BOT
  • Надати суму щомісячного платежу
  • Надати суму простроченої заборгованості
  • Надати суму залишку по договору
  • Надати суму штрафних санкцій
Перейти в бот

Багатофункціональний простір

Life Space дозволить провести знакову подію резидентів у закритому колі – вечірка, день народження або ж використовувати простір для конференцій та коворкінгу.

Бібліотека, home office, lounge зона, вітальня з міні-кухнею, дитяча кімната з пеленальним столиком – наповнення простору дозволяє провести будь-який захід.

Сервіс, гідний вашого статусу

До послуг резидентів професійний консьєрж-сервіс у компетенції якого всі нагальні питання – від побутових завдань до особистих доручень.

Відкривайте нові важливості – використовуйте кожну хвилину власного часу з користю та просто насолоджуйтеся життям.

На сторожі вашого спокою

Багаторівнева система безпеки для максимального спокою та приватності резидентів. Закрита територія з охороною, система контролю доступу, система відеоспостереження, зони відвідування, моніторинг гостей, інноваційна пожежна безпека – забезпечується повний контроль за територією будинку.

Надійне та комфортне оточення дозволяє вивільнити потенціал для ваших нових важливостей.