Місце для авто

Турбота про ваш автомобіль


Нова важливість для резидентів Montreal House – дворівневий підземний паркінг у центрі міста.

Паркінг оснащений новітніми системами відеоспостереження, пожежної безпеки, контролю загазованості.

Надійність та зручність

Велика територія

Контроль загазованості

Опалення в холодні сезони

Чистота і порядок

Пожежна безпека

Відеоспостереження

Різноманітні секції для паркування як для маленьких авто, так і для позашляховиків, а також великі сімейні місця. Для електрокарів передбачено місця з зарядними станціями.

Достатній простір дозволяє легко маневрувати незалежно від досвіду та стажу водіння. Ліфт з паркінгу за лічені секунди доставить вас на житловий поверх до квартири, оминаючи вулицю.

Підземний паркінг

Життя сучасного мешканця мегаполіса неможливе без автомобіля. Тому наявність і якість паркінгу у разі купівлі квартири відіграє не менш важливу роль, аніж якість майбутнього житла. Під час проектування та будівництва ЖК «Montreal House» була передбачена й така опція комфорту, як закритий підземний паркінг, що охороняється, для власників квартир. Підземний паркінг є невід'ємною частиною забезпечення безпеки та комфорту мешканців ЖК «Montreal House». Водій, залишаючи на автомобілі територію паркінгу, відразу вливається у міський трафік без необхідності складного та небезпечного маневрування у дворі. Повертаючись додому, ви не будете витрачати час на пошук місця для свого автомобіля. Паркінг у ЖК «Montreal House» стане практично власною квартирою для автомобілів мешканців комплексу. Ваш автомобіль завжди під невсипущим доглядом систем відеоспостереження та служби охорони житлового комплексу. Під час планування паркінга в ЖК «Montreal House» були враховані та застосовані сучасні й інноваційні рішення у сфері проектування й організації зручних міських паркінгів. Якісне освітлення та сучасна розмітка всіх елементів паркування й проїзду, яка відбиває світло і яку чудово видно у будь-який час, забезпечать додаткові зручності під час паркування. Достатній простір і спеціально розрахована геометрія підземного паркінга дозволять водієві будь-якого рівня підготовки легко та вільно маневрувати в ньому: простір дає змогу просто й безпечно паркуватися і міській малолітражці, і великому позашляховику. Сучасні ліфтові системи будинку зв'язують паркінг із квартирами. Система всесезонного клімат-контролю на паркінгу створює максимальний комфорт під час користування автомобілем: улітку ви сідаєте у прохолодний салон, а взимку не замерзаєте, поки прогріється автомобіль, і не викопуєте його з-під сніжних завалів.