Топ 10 переваг ЖК у центрі Києва

При виборі житла необхідно проаналізувати безліч чинників і головний з них –місцерозташування. Яку нерухомість вибрати для комфортного життя – новобудови в центрі Києва, квартиру в спальному районі або проживання в передмісті? Кожен з варіантів має свої плюси, проте, нерухомість в центрі Києва поза конкуренцією. Розглянемо основні переваги квартири в нових будинках Києва і чому центр так приваблює потенційних інвесторів.

 

Новобудови в центрі Києва – цінуйте особистий час!

Лише проживання в житловому комплексі в центрі дозволить повноцінно користуватися всіма благами і перевагами столиці. Встигати скрізь і не витрачати на дорогу велику кількість часу – запорука яскравого, активного, повноцінного життя. Посиденьки з друзями, ділові зустрічі, відпочинок з близькими, прогулянки по магазинах, відвідування різноманітних культурних місць не займуть зайвого часу на дорогу, адже вся краща інфраструктура міста розташована в центрі, поруч з вашим житловим комплексом.

 

Квартира в центрі міста, основні переваги

Вигідна інвестиція. Купівля квартири в центрі Києва – це вдале капіталовкладення. Така нерухомість не втрачає в ціні, престижі і зручності проживання.

 

Інфраструктура. ЖК в центрі міста – це близькість кращої столичної культурної, соціальної, розважальної, торговельної, ділової інфраструктури.

 

Транспортна доступність. Розташування в центрі забезпечує зручність логістики в будь-яку точку Києва.

 

Культурне середовище. Центральне місцерозташування передбачає по сусідству з житловим комплексом безліч об'єктів і пам'яток архітектури, культури, історії. Елітне оточення повсюдно є унікальним і притаманне тільки для ЖК в центрі Києва.

 

Якість будівництва. У центрі міста Київ зводиться житло високого класу, із застосуванням передових технологій, сертифікованих матеріалів, сучасних інженерних рішень.

 

Власна інфраструктура. Нові будинки в центрі Києва пропонують потенційним покупцям додаткові складові для комфорту проживання – паркінг, закрита територія, що охороняється, консьєрж-сервіс, зони для відпочинку і прогулянок, комерційні площі для магазинів, кафе, салонів на перших поверхах житлового комплексу.

 

Планування. Нетипові проекти планувань квартир великої площі за власними конструкторськими розробками гарантують функціональність і зручність кожного квадратного метра.

 

Зовнішній вигляд. Оригінальний впізнаваний зовнішній вигляд новобудов створюється унікальними архітектурними рішеннями і обробкою натуральними матеріалами, які підкреслюють статусність житлового комплексу.

 

Концептуальні рішення. Новобудови в центрі Києва пропонують унікальні рішення для зручності мешканців – громадський простір на верхніх поверхах будівель, не тільки квартири, але й пентхауси, нестандартні планування, особисті тераси.

 

Якість життя. Всі перераховані вище пункти формують максимальний рівень особистого комфорту, зручність проживання і високу якість життя в новобудові у центрі міста.

 

ЖК «Монреаль» – кращі квартири в центрі Києва

Всьому вищепереліченому ідеально відповідає житловий комплекс бізнес-класу «Монреаль» у центрі столиці. Забудовник створив унікальний об'єкт архітектури з прекрасним місцерозташуванням у культурному і діловому районі центра Києва.

Новобудова відповідає найвищим стандартам будівництва, має власну інфраструктуру, продумані планування квартир. Характерною особливістю комплексу є тераси на верхніх поверхах, з яких відкриваються неймовірні види на центр міста. Вигідні умови придбання – продаж житла у розстрочку, роблять мрію про проживання в центрі Києва цілком реальною. Зверніться до відділу продажів, менеджери детально розкажуть про вигідну купівлю квартири в центральному районі столиці.

Житловий комплекс «Монреаль» – ваша ідеальна квартира в центральному районі Києва!