-->

На що звернути увагу купуючи квартиру

Купівля квартири – це зважене рішення. На що звернути увагу при купівлі квартири і як зорієнтуватися в різноманітті пропозицій на ринку житла, щоб вибрати той самий ідеальний варіант? Однозначно, варто обирати новобудову! Сучасні планування квартир, просторий світлий простір, передові технології будівництва житла, сертифіковані матеріали, енергоефективні рішення, самобутній вид будинків – всі факти на лице. А також – власна інфраструктура, паркомісця, закритий двір, територія, що охороняється. Крім того, забудовники ретельно вибирають місце розташування для будівництва комплексів. Близькість всієї необхідної соціально-побутової та розважальної інфраструктури вкрай цінується потенційними власниками житла і часто цей фактор виявляється вирішальним при покупці квартири. У сучасному динамічному житті не обійтися без планування часу і чіткого графіка. І саме від грамотно підібраного житла залежить комфорт повсякденного життя.

Перед тим як купити квартиру в новобудові, необхідно ретельно обирати компанію-забудовника. На первинному ринку житла, заманюючи інвесторів, багато хто пропонує ультрасучасні квартири з продуманими до дрібниць рішеннями для максимального комфорту. Але чи будуть вони такими насправді? Купівля квартири – що потрібно знати? Надійні компанії цінують свою репутацію, регулярно звітують про хід будівництва житла, мають всі дозвільні документи. Перед купівлею квартири необхідно зібрати всю інформацію про забудовника, його реалізовані проекти, житло, що цікавить, відвідати відділ продажів, особисто ознайомитися з усією документацією. Якщо вся зібрана інформація Вас задовольняє, можна придбати квартиру.

Вибір квартири – на що звернути увагу

Як вибрати квартиру в новобудові? Є кілька основних факторів, за якими необхідно оцінювати первинне житло – розташування комплексу, ціна за квадратний метр, технології будівництва і якість матеріалів, що використовуються. Перед купівлею квартири обов'язково відвідайте будівельний майданчик, щоб переконатися у всьому особисто. Якщо все озвучене в відділі продажів, збігається з реальним станом речей, можна оформляти угоду купівлі житла.

Існує кілька способів, як купувати квартиру у забудовника:

 • Попередній договір купівлі-продажу житла передбачає укладення в подальшому основного договору після реєстрації права власності інвестора на квартиру в новобудові.
 • Договір купівлі-продажу майнових прав передбачає придбання майнових прав на житло. Після введення будинку в експлуатацію підписується акт прийому-передачі майнових прав та реєструється право власності на квартиру.
 • Договір з житлово-будівельним кооперативом про пайовий внесок. Після введення будівлі в експлуатацію підписується договір міни паю на квартиру.
 • Форвардний контракт – угода з забудовником, за якою він гарантує надати права на житло, а інвестор – купити їх в обумовлені терміни по зафіксованій в договорі ціні.
 • Придбання житла через фонд фінансування будівництва. При такому варіанті купівлі квартири беруть участь кілька суб'єктів, вкладені кошти використовуються для фінансування будівництва з подальшою передачею житла у власність інвесторів.

Як вибрати квартиру в новобудові

Велика кількість пропозицій житла від забудовників на первинному ринку дозволяє купити квартиру, яка найбільше підходить особистим запитам. Серед різних класів житла, максимальну кількість переваг має бізнес-клас. Розглянемо переваги купівлі квартири в новобудові на прикладі ЖК «Монреаль». Якими привілеями володіє комплекс, і якщо прийнято рішення – купівля квартири, на що звернути увагу?

В першу чергу, це сучасне житло, що відповідає всім вимогам комфорту, зручності та безпеки. Особливий підхід до вибору локації, ретельно продумані концепції, висока якість будівельних рішень – все для того, щоб приходячи додому, ви відчували тільки спокій, гармонію і затишок. Квартири в новобудові ЖК Montreal House це:

 • Розташування новобудови в центральному районі Києва – на кордоні Печерська і Голосієво;
 • Безпосередня близькість основної культурної, соціальної, спортивної, ділової інфраструктури;
 • Унікальні планування квартир за власним дизайном – велика площа, функціональні квадратні метри, можливість втілення будь-яких дизайнерських рішень;
 • Облаштовані тераси для відпочинку на верхніх ярусах з панорамними видами на Київ;
 • Монолітний каркас, сертифіковані матеріали, передові технології, новітні інженерні рішення, можливість підключення системи Розумний будинок;
 • Власна інфраструктура – паркінг, дитячий садок, приміщення на нижніх поверхах для комерції;
 • Закрита територія.

А головне – прийнятні ціни на житло даного класу. Придбати квартиру можна в розстрочку, перший внесок складає всього 30% вартості житла.

Це практично повний перелік того, що потрібно знати при купівлі квартири.

ЖК «Монреаль» – всі переваги життя в центрі столиці

Якщо у Вас залишилися питання, запрошуємо відвідати відділ продажу ЖК «Монреаль» – менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант житла, визначитися з площею і кількістю кімнат. Також інвестори можуть детально вивчити договір купівлі-продажу. Забудовник має дозвіл на будівництво і всю необхідну документацію, яка доступна для ознайомлення у відділі продажу.

Київ, вул. Антоновича, 81.

Останні новини