-->

Кредит на квартиру в ЖК Montreal House від банку «Глобус»

ЖК Montreal House пропонує придбати квартиру в кредит від банку «Глобус»

 

Деталі: посилання на сайт

 

Великий вибір 1-, 2-, 3-х кімнатних квартир з видом на центр міста. Будь-яку вподобану квартиру можна придбати в кредит, вибравши зручний початковий внесок і період виплати. Банк «Глобус» дає можливість оформити кредит з фіксованою ціною в гривні з можливістю дострокового погашення. Початковий внесок становить від 20%, термін виплат – до 20 років.

 

ЖК Montreal House – проєкт бізнес-класу в центрі Києва в оточенні кращої культурної, ділової, спортивної інфраструктури столиці.

 

Будівля має змінну поверховість – від 11 до 20 поверхів. У комплексі розташовано 328 квартир. Кожна деталь продумана для зручності та комфорту резидентів: унікальний під'їзд готельного типу, розкішне 9-ти метрове лобі, івент-хол, професійний консьєрж-сервіс.

 

Одна з відмінних рис комплексу – відкриті тераси на даху. Зустрічайте гостей, відпочивайте, займайтеся спортом на тлі панорам улюбленого Києва.

 

Крім того, в комплексі передбачена закрита територія, власний внутрішній двір, багаторівнева система безпеки, дворівневий підземний паркінг, який ліфтом з'єднаний з житловими поверхами. Для маленьких резидентів передбачені дитячі ігрові локації безпосередньо в будинку. На перших поверхах знаходяться комерційні приміщення.

 

Житловий комплекс Montreal House розташований по вулиці Антоновича, 83, поруч з костелом Св. Миколая, НСК «Олімпійський», БЦ Toronto-Kyiv.

 

Девелопер проєкту Cityconsult Development, на рахунку якого понад 370 000 м кв. житла, введеного в експлуатацію – 15 будинків в 3-х житлових комплексах. На етапі будівництва знаходяться 18 будинків в 7 ЖК – 270 000 м кв.

 

Банк «Глобус»: ліцензія НБУ №240 від 21.01.2019 року.