Хід будівництва станом на 31.08.2022

Житловий комплекс бізнес-класу Montreal House зводиться в динамічному та насиченому подіями  центральному районі столиці. Різноманітність форм, панорамні вікна, лаконічні деталі – ідеальні пропорції, що підкреслюють винятковий стиль життя, який панує в будинку. Комплекс складатиметься з одного будинку (поверховість 11-12, 16-17, 20) на 5 секцій та дворівневого підземного паркінгу.

Секція 1

Розпочато роботи з влаштування вертикальних архітектурних елементів 16-го поверху. Готовність — 15%. Триває зведення цегляних стін та перегородок. Виконано 85%.

Роботи з встановлення металевих вентиляційних каналів житлових поверхів виконані на понад 60%. В процесі влаштування вертикальних стояків водовідведення. Роботи виконані на 60%.

Активно ведуться роботи з влаштування вертикальних стояків опалення поверху. Вони також виконані на понад 60%.

 

Секція 2

Зведено 95% цегляних стін та перегородок.

Роботи зі встановлення металевих вентиляційних каналів житлових поверхів виконані на 80%. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення. Ведуться роботи 3 влаштування гідроізоляції покрівлі. Виконані на 70%.

 

Секція 3

Зведено 95% цегляних стін та перегородок.

Роботи зі встановлення металевих вентиляційних каналів житлових поверхів виконані на 80%. Роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення виконані на 80%. Ведуться роботи 3 влаштування гідроізоляції покрівлі. Виконані на 50%.

 

Секція 4

Роботи з влаштування вертикальних елементів 20-го поверху виконані на 50%. Тривають й роботи зі зведення цегляних стін та перегородок. Готовність майже 50%.

На понад 60% виконані роботи з влаштування металевих вентиляційних каналів житлових поверхів. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення. Виконані на 50%.

 

Секція 5

Ведуться роботи з влаштування парапетних елементів 18-го житлового поверху. Готовність — 80%.

Тривають й роботи зі зведення цегляних стін та перегородок. Готовність понад 65%.

На 80% виконані роботи з влаштування металевих вентиляційних каналів житлових поверхів. Тривають роботи з влаштування вертикальних стояків водовідведення.