Акція «Новорічний максимум»: вигода до 23% на квартири в Montreal House

Новорічні свята — найвдаліший час для здійснення заповітних мрій й девелопер Alliance Novobud допоможе вам в їхньому здійсненні!

 

Скористайтеся акцією «Новорічний максимум»* й придбайте квартиру в житловому комплексі бізнес-класу Montreal House з вигодою до 23%. Вигідніше вже не буде, тож поспішіть придбати нерухомість в кращих столичних житлових комплексах! 

 

Житловий комплекс бізнес-класу Montreal House — гармонійне поєднання досконалих форм, лаконічних деталей та натуральних матеріалів. Будинок на п'ять секцій з каскадною поверховістю утворить гармонійний архітектурний ансамбль, наповнений якісною інфраструктурою та широкими можливостями — від дворівневого підземного паркінгу й до публічного простору з бібліотекою та конференц-залою.

 

Замовте консультацію в експертів з нерухомості та дізнайтеся більше про акційну пропозицію за номером телефону: +38 (044) 344-06-93 або у відділі продажу за адресою: м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 21.

 

*Під акцією «Новорічний максимум» мається на увазі надання знижок у розмірі до 23% які надаються покупцю за умови купівлі квартири у житловому комплексі Montreal House. Перелік квартир, на які надається знижка, обмежений. Акція не сумується з іншими чинними акційними пропозиціями та програмами.