Smart House

Montreal House — инновации и технологии в масштабах всего дома
Request a call

Our phone number (044) 390-99-92
Other Sections

Montreal House — больше чем технологии

В ЖК «Montreal House» есть эксклюзивная для бизнес-недвижимости опция управления комфортом – «умный дом» и «умная ванная комната». Несколько кликов в настройках мобильного приложения — и сенсоры интеллектуальной системы обеспечат комфорт и безопасность домочадцев.

Технологія «розумний дім»

«Розумний будинок» - це безпека: фіксація того, що відбувається в квартирі під час вашої відсутності, автоматична відправка сигналів тривоги власнику апартаментів або службі охорони в разі несанкціонованого вторгнення в житло.

Управління кліматом

Добовий цикл мікроклімату кожного приміщення квартири налаштовується індивідуально: температура і провітрювання, запуск електроприладів і регулювання енергоспоживання під час вашої відсутності, прогрів приміщень перед приходом додому. «Розумна ванна кімната» зустріне господарів освітленій і прогрітій, а потім сама вимкне світло і провітриться.

Система «розумна ванна кімната»

озволяет не тільки автоматизувати процес захисту від протікання (повідомлення на смартфон власника апартаментів і в диспетчерську керуючої компанії), але і налаштувати комфорт у ванній - зі смартфона поставити задачу техніці наповнити ванну, включити музику і улюблений аудіотрек - романтична обстановка чекає вашого приходу.

You can order a variety of services and services

from our trusted partners at any time convenient for you.

Order products

Flower delivery

Car wash

Dry cleaning service

Dog Walking

Refueling car

Order food and food, carcher, car wash or refueling - now at any time convenient for you.
parking in the house