Інші Розділи

Про комплекс

Montreal House - візитна картка вашого стилю життя

Montreal House – простір сучасних самодостатніх людей. З дев'ятиметрового лобі здіймаються в небо 4 різновисотні вежі, уособлюючи силу, динамізм, свободу та незалежність.

Різноманітність форм, панорамні вікна, лаконічні деталі – ідеальні пропорції підкреслюють винятковий стиль життя, який панує в будинку.

Характеристики

2 Секції

20 поверхів

2-рiвневий паркiнг

 • Кількість будинків: 1
 • Кількість секцій: 2
 • Клас: бізнес
 • Поверховість каскадна: 11-12; 16-17; 20
 • Кількість квартир: 328
 • Паркінг: 2-рівневий підземний з ліфтом
 • Технологія будівництва: монолітно-каркасна
 • Стіни: цегла
 • Утеплення: з використанням мінеральної вати
 • Висота стелі: 3 м (від підлоги до стелі)
 • Опалення: автономне
 • Територія: закрита від авто та сторонніх осіб

Montreal House – обраний антураж

Montreal House розташований в центрі ділового та культурного життя столиці. Навколо будинку розташована краща міська інфраструктура, адже справжня важливість – це якісне оточення.

Елітне середовище дозволяє жити, працювати та відпочивати у задоволення.

У МІСТІ, ЩО НЕ СПИТЬ

Montreal House знаходиться в оточенні великої кількості ресторанів, зовсім поруч із найпопулярнішими столичними торговельно-розважальними центрами, а також із відомими концертними майданчиками. Поблизу розташовані гірськолижний спорткомплекс і декілька фітнес-клубів.

УСЕ ВАЖЛИВЕ ПОРУЧ

Комплекс розташований поблизу найважливіших інфраструктурних об'єктів, необхідних сучасній людині для комфортного проживання: найбільших державних і приватних медичних центрів, шкіл, гімназій і ліцею, а також двох національних університетів. Неподалік — відділення багатьох рейтингових банків, супермаркети, які мають найбільші мережі, та популярні київські ринки.

ДОЗВІЛЛЯ, ЯКЕ ВАМ ДО ДУШІ

Комплекс розташований поруч із найцікавішими визначними пам'ятками української столиці. Усього кілька хвилин до Національного палацу мистецтв «Україна» та головної спортивної арени країни – НСК «Олімпійський».
Пішки можна дійти до костелу святого Миколая, Київського планетарію, Національного театру оперети, а також до безлічі музеїв, парків і скверів.

На Вас чекає нова квартира в Montreal House!

Montreal House — нова якість життя, яка дозволяє поєднати переваги проживання в найрозвиненішому районі мегаполісу з комфортом тихого сучасного міського кварталу преміального житла бізнес-класу. Архітектурна естетика житлового комплексу втілить у центрі Києва атмосферу канадського міста, що поєднує динамізм та комфорт. Montreal House розташувався в затишному куточку одного з найкомфортніших і найрозвиненіших районів столиці, який впритул прилягає до центральної ділової та культурної частини міста. У той же час житловий комплекс Montreal House знаходиться осторонь галасливих міських проспектів і місць масового скупчення людей. Залишивши апартаменти в тихому кварталі, його мешканець може за лічені хвилини дістатися однієї з найближчих станцій метрополітену — «Палац Україна» або «Олімпійська». Зовсім поруч знаходяться головний концертний майданчик країни та головна спортивна арена. За кілька хвилин їзди на автомобілі розташовані найбільші ТРЦ та бізнес-центри столиці, найкращі ресторани та розважальні заклади міста, провідні театри та навчальні заклади, великі паркові зони. Окрім розвиненої інфраструктури району, де розташований комплекс, компанія-забудовник пропонує його майбутнім мешканцям власний підземний паркінг та дитячий садок. Це забезпечить комфорт та гарантує безпеку вашим близьким. Montreal House — новий стандарт якості житла бізнес-класу в центрі міста в Голосіївському районі. Будівництво займається компанія з унікальним досвідом, що орієнтується при будівництві на передові стандарти якості. Поверхи будинків нового житлового комплексу — втілення новітніх рішень у сфері будівництва із застосуванням матеріалів та технологій, які мають сертифікати міжнародного зразка. Використання натуральних матеріалів при будівництві та внутрішній обробці (камінь, скло та метал) забезпечить екологічність та енергоефективність вашої нової квартири в житловому комплексі Montreal House у центрі Києва. Дизайнерські та технологічні рішення при проектуванні будинку та території житлового комплексу представляють актуальні світові урбаністичні архітектурні тренди. Доступний широкий вибір квартир з урахуванням будь-яких фінансових можливостей майбутнього власника житла в преміальному комплексі бізнес-класу. Найвибагливішим покупцям пропонують просторі пентхауси. Закрита територія кварталу дозволить його мешканцям одночасно насолоджуватися спокоєм та користуватися всіма перевагами проживання у мегаполісі.